Lifestyle PHOTOS
/
Lifestyle

lifestyle

services1-600x333

Lifestyle neboli editorial

Přirozené focení v běžných situacích

PŘIPRAVUJEME

Ceník

Focení
5 000,- (200 EUR) bez DPH
Doprava
15,- Kč bez DPH za km
Půjčení šatů
250 až 500,- Kč za jedny šaty na focení (zavolejte / napište nám o nacenění)
Vizážista
1 000 až 2500,- Kč (zavolejte / napište nám o nacenění)

POPULÁRNÍ OTÁZKY

Cena dvouhodinového focení  v exteriéru je 5 000,- Kč bez DPH. 
Za tuto cenu získáte jednu precizně zpracovanou fotografii. A pokud se podaří získáte zdarma ještě další dvě až tři (bez záruky) 

V ceně je zahrnuto focení, amortizace foto vybavení a světel, půjčení jedněch šatů dle aktuálního výběru, práce asistenta a pečlivá postprodukce jedné fotografie. 

V ceně není zahrnutá práce kosmetičky, vlasového  a oděvního stylisty.

Ano, focení je možné prodloužit vždy o půl hodinu. Cena prodloužení je 1 200 Kč bez DPH za každou započatou půlhodinu navíc. 

Ano, spolupracujeme s velmi kvalitními vizážisty a vlasovými stylisty, které vám rádi domluvíme přímo k nám do ateliéru, nebo vás objednáme do jejich studií v ten správný čas. 
Na přání vám zajistíme i službu oděvního stylisty nebo návrháře.

Základem všeho je „být v pohodě“. Takže žádný stres, vše dopadne skvěle. Věnujte se prosím výběru spodního prádla. Bříško vypadá skvěle odhalené a s tím je spojená viditelnost spodního prádla. Zvolte tedy takové, ve kterém jste v pohodě. Ideální je mít s sebou alespoň bílou a černou variantu spodního prádla. Máme v ateliérů dostatek šatů v různých barvách, které můžeme využít pro vaše foto. Pamatujte, že na fotkách vypadá dobře jednobarevné prádlo. Jestli je s krajkou nebo bez, zaleží na typu a na vás. Důležité je, cítit se pohodlně. Máte-li svoje šaty, hezké jsou dlouhé šaty ve výrazných barvách jako je   červená, oranžová, žlutá a další syté odstíny které jsou v kontrastu s krajinou. Máte-li svůj životní styl (motorkáři, golfisti, historici apod.), který byste chtěli zdůraznit, dejte nám zavčasu vědět, domluvíme speciální focení.

Pokud máte nějaký oblíbený doplněk (brož, šperk, šátek, klobouk, závoj) vezměte jej sebou. Všeobecně je dobré vzít si více druhů šperků a náušnic. Prstýnky nejsou vhodné. Pokud již máte výbavičku pro dítě (botičky, bodýčko apod.), vezměte ho dle vlastního uvážení.

Chcete-li zaměstnat partnera, tak ať vybere muziku, kterou rádi posloucháte a zlepšuje vám náladu. V ateliéru ji může pustit přes Bluetooth.

Co je potřeba na „těhu“ focení:

  1. umýt si vlasy jeden den před focením (i partner)
  2. dobře se vyspat „do růžova“
  3. pít dostatek tekutin
  4. pokud máte domluvenou vizážistku, v den focení se nelíčit (max. lehoučký MU)
  5. vzít více druhů spodního prádla (a plavek) ve kterém se cítím pohodlně a bezpečně – doporučené barvy: bílá, černá, tělová, červená, modrá, růžová. Nebrat vícebarevné!
  6. vzít oblečení šaty, jeany, košile – sladit s partnerem (stejnobarevné)
  7. vzít boty pro focení – pouze pokud mám nějaké oblíbené a chci v nich fotku. Pro partnera ťapky, sportovní i společenskou obuv.
  8. vzít laky na nehty – doporučené barvy: bílá, červená, tělová, růžová
  9. vzít sebou svačinu (cukry) a pití