Fotili jsme s vámi

Rádi poskytujeme našim stálým klientům nejlepší nabídky a slevy. Jsme rádi, že naši klienti doporučují naše služby a odborníky svým přátelům a sousedům.

Naši klienti

Mariana

Foceni se mi moc líbilo, organizace, přístup, vizážistka, servis. Komunikace za mě taky skvělá, otevřená, necítila jsem se nekomfortně. Domluva proběhla ze začátku, věděla jsem co čekat, jak časově, tak u foceni, což je za mě ideální. Takže za mé vše super.

Kristýna

Profík na pravém místě. Skvělý přístup celého týmu. Cit pro detail a preciznost provedení. Focení jsme si užili a výsledné fotografie nás velmi mile překvapily. Děkujeme.

services4-900x500

Mária

Skvělý a profesionální přístup od celého týmu, focení jsme si moc užili a budeme se těšit na fotky 😊👍

CO O NÁS LIDÉ ŘÍKAJÍ

Barbora
Děkujeme Pavlovi za krásné focení! Byl to úžasný den a vaše fotografie naprosto odpovídají skvělé atmosféře! Naše další focení s naším dítětem bude určitě s Vámi!
Barbora
reklama_na_plavky
Je mi potěšením pracovat s Pavlem! Má svou vlastní jedinečnou vizi a je vždy plný energie a nápadů. Miluji jeho fotky a rád se účastním dalších projektů a focení.
Tereza
Modelka
Eva
Viděla jsem Pavlovi fotografie na internetu. Zaujaly mě profesionální kompozicí, velkým smyslem pro světlo, jedinečností a krásnými lidmi.
Eva
Modelka
Diana
Pavel je úžasný! Děkuju za krásný fotky a skvělej den!! Výborný fotograf a doporučuju na milion nekonečno procent 📸🖤🖤🖤🧚‍♀️😍😍🥰🥰😘😘😘🤩🤩🤩
Diana
modelka